Metody płatności

Zakupy dokonasz u nas poprzez następujące metody płatności:
 • Przelew tradycyjny - Przy wyborze tej formy płatności zamówienia mogą ulec wydłużeniu, gdyż dopiero po zaksięgowaniu środków na naszym koncie przystępujemy do ich realizacji. W tytule przelewu prosimy podać numer zamówienia.
  Dane do przelewu:
  FIRMA HANDLOWA SELGAR SŁAWOMIR PONICKI

  ul. Pilska 14,
  64-850 Ujście
  PKO BP 34 1020 3844 0000 1402 0129 0204
 • Przelew elektroniczny (Przelewy24) - Najszybsza i najbezpieczniejsza metoda płatności. Wybierając tą metodę, zamówienie będzie szybciej zrealizowane, gdyż środki zostaną błyskawicznie przelane na nasze konto.
 • Blik - Najwygodniejsza i najprostsza forma płatności. System opiera się na wykorzystaniu aplikacji mobilnej, w której generowany jest sześciocyfrowy kod. Należy go użyć i potwierdzić transakcję na urządzeniu. (Obsługiwane przez Przelewy24)
 • Płatność przy odbiorze - Płatność za zakupiony towar zostaje wykonana przy dostawie kurierowi, za pomocą karty kredytowej lub gotówki.
 • Karta kredytowa - Płatność odbywa się za pomocą tej samej karty, którą płacimy w sklepach stacjonarnych. (Obsługiwane przez Przelewy24)

Korzystamy z plików cookies, aby lepiej prezentować treści, zapewnić sprawne oraz bezpieczne działanie strony, a także w celach statystycznych. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Mów teraz
Spróbuj ponownie
lost connection Brak połączenia z siecią